Як відомо, кран-балка фактично являє собою досить спрощений різновид мостового крана, розрахованого на виконання операцій з вантажами масою до 10 тонн. Основними компонентами такого кранового обладнання є:

  • прогоновий міст;
  • кінцеві балки з закріпленими на кінцях ходовими візками;
  • вантажопідйомний механізм - таль.

Таль (електрична або ручна) закріплюється на прогоновому мосту і може переміщатися уздовж нього, а сам міст, у якого по краях розташовані кінцеві балки, здатний пересуватися уздовж всього прогону. Мостова конструкція приводиться в рух за допомогою механічного приводу або мотор-редуктора. Таким чином, вантаж, що піднімається талем, може переміщатися в усіх трьох можливих площинах.

Види кран-балок

  • Підвісна кран-балка. Такий кран пересувається по підкранових коліях, які, як правило, жорстко і надійно прикріплюються до капітальних перекриттів споруди. З цієї причини підвісні моделі завжди використовуються тільки всередині приміщення і ніколи - зовні. Основним плюсом такого рішення є збільшена робоча зона, і її чудовий огляд.
  • Опорна кран-балка. Рух ходових коліс, якими укомплектовані опорні крани, здійснюється по підкранових коліях, які кріпляться до спеціально збудованих опор з металу або з/б. Таке рішення дозволяє використовувати підвісні моделі і всередині, і зовні будівлі. Наявність опор помітно підвищує стійкість і надійність всієї мостової конструкції, що надає можливість проводити операції з більш важкими вантажами. Однак опори ускладнюють огляд на майданчику та створюють зони, недоступні для обслуговування. Фактично протяжність рейкових шляхів опорного крана мостового типу може бути необмеженою.

При необхідності представники Київського заводу підйомно-транспортного обладнання, завжди готові допомогти замовникам визначитися з вибором найбільш відповідної моделі крана, щоб з його допомогою можна було максимально ефективно та з найменшими виробничими витратами виконувати всі необхідні роботи по підйому, переміщенню та опусканню вантажів.

Що стосується ціни кран-балок. Для кожного крана вона розраховується окремо, з урахуванням усіх факторів, насамперед:

  • габаритні розміри;
  • комплектація;
  • додаткові роботи.

За бажанням замовника фахівці КЗПТО готові доставити опорну або підвісну кран-балку безпосередньо на місце, де вона буде експлуатуватися, змонтувати її там і провести всі необхідні тестові випробування. Варто відзначити той факт, що зазвичай монтаж кран-балки «під ключ», включаючи її тестування, займає не більше трьох-чотирьох робочих днів.

кран-балка

Замовити (купити) кран-балку можна безпосередньо через заводський сайт https://kzpto.com.ua