Сантехніка сьогодення спроможна з легкістю задовольнити потреби найвимогливіших покупців. Все це обумовлюється тим, що сантехнічні вироби стали виготовляти у більшому різноманітті, чим то скажемо 100 років тому. Ванни не є виключенням. Сьогодні сучасна ванна являє собою не лише виріб для гігієнічних процедур, сучасні купелі це ніби витвори мистецтва, вони бувають різноманітної форми, розмірів та кольорів. Виготовляють сучасну сантехніку переважно з:

  • санітарного акрилу;
  • сталі;
  • чавуну;
  • кварилу і не тільки.

Але навіть не різноманіття теперішнього вибору ванн робить таку сантехніку більш комфортною і наділяє її додатковими можливостями. Купелі сьогодення бувають доповненні різноманітними характеристиками, а саме:

  • Додаткове захисне покриття

Як відомо, захисне покриття ванни – емаль, є дуже важливим, оскільки від нього залежить довговічність купелі та її зовнішній вигляд. Сучасні виробники, як вітчизняні, так і зарубіжні часто пропонують більш вдосконалені ванни з додатковим покриттям антибактеріальним покриттям або від ковзання (особливо це важливо, коли таку ванну будуть приймати дитина, чи людина похилого віку);

  • Внутрішнє допоміжне оздоблення

До внутрішнього допоміжного оздоблення ванни відносять елементи для додаткового комфорту, а саме: підлокітники, ручки з однієї або обох сторін сантехніки, пори для спини, підголівники, інше. Варто зауважити, що сантехніка з такими елементами більш комфортна та менш травмонебезпечна.

  • Гідромасаж

Система гідромасажу дозволяє створити у купелі ефект плину води, який сприятливо впливає на організм людини, а саме розслабляє тіло та покращує самопочуття. Працює така система за рахунок спеціальних форсунок, які розміщенні на стінках сантехніки. Форсунки подають воду з певним напором, чим і створюють ефект течії.

  • Аеромасаж

Система аеромасажу дуже схожа з системою гідромасажу, адже вони працюють за рахунок форсунок розміщених у середині ванни. Аеромассаж відрізняться лиш тим, що з форсунок подається не вода, а маленькі бульбашки повітря, які і створюють легкий повітряний масаж під час прийняття ванни. Аеромасажні ванни це прекрасний виріб для легкої релаксації після робочого дня, а також весела розвага для дітей. До речі, є моделі ванн, де гідромасаж та аеромасаж поєднуються. Якщо вас цікавлять такі ванни з масажем повітрям чи течією води, то ви можете знайти їх тут.

  • Хромотерапія (лікування світлом)

Чим ще може здивувати сучасна ванна? Хромотерапією. Ванна з хромотерапією обладнана спеціальними фіолетовими лампами у стінках, вони з усіх сторін світять на тіло людини. Хромотерапія, часто можна почути лікування кольором, гарно впливає на людину, а саме підвищує загальний тонус організму, а з точки зору релаксації - вона створює особливу атмосферу у ванній кімнаті.

  • Система автоматичної дезінфекції

Тільки уявіть, що після прийняття ванни та спуску води з неї - автоматична система продезінфікує купель самостійно. І так, це можливо. Деякі сучасні ванни самостійно проводять дезінфекцію виробу, через невеликі отвори у стіні сантехніки подається дезінфікуючий розчин, який затримується на поверхні деякий час і автоматично змивається.

Як бачите сучасним ваннам є чим дивувати, є чим задовольнити потреби прискіпливих споживачів, та і загалом сучасні ванни це комфорт та задоволення.