Без автонавантажувачів важко обійтися на більшості промислових і ремонтних підприємств, складах, будмайданчиках, логістичних центрах. Адже всі моделі навантажувачів є многофукціональними. Зокрема, з їх допомогою можна розвантажувати та навантажувати транспортні засоби; складувати продукцію на висотних стелажах; перевозити її по території підприємства, всередині цехів і складів. Це дозволяє оптимізувати виробничі та логістичні процеси; звести до мінімуму частку ручної праці при вантажно-розвантажувальних роботах тощо.

навантажувач

Однак ціна навантажувачів сучасних моделей від провідних виробників досить висока, тому далеко не у всіх випадках буде доречним їх купувати. Адже ситуації бувають різні: іноді автонавантажувач потрібен тільки на період виконання певних робіт, а іноді просто банально не вистачає коштів на його придбання. І тоді найбільш оптимальний вихід з положення - орендувати навантажувач вилковий або іншого типу (в залежності - для виконання яких робіт він потрібен). Зрозуміло, що найдешевше обходиться оренда б/в автонавантажувача.

Звичайно, при виборі автонавантажувача слід враховувати багато чинників. Насамперед, це стосується виду палива, котре необхідно для роботи даної машини. Київська компанія «Денал Груп» пропонує своїм клієнтам будь-які варіанти:

  • дизельні навантажувачі;
  • газові навантажувачі;
  • електронавантажувачі (працюючі від АКБ);
  • навантажувачі з комбінованими двигунами, здатні працювати як на газі, так і на бензині.

Навантажувачі, що працюють на дизельному паливі, вважаються найпотужнішими і найпродуктивнішими. Однак вони мають істотні недоліки - сильно шумлять, вібрують і продукують досить забруднені викиди до навколишного середовища. Через останній фактора машини такого типу дозволяється використовувати тільки для роботи на відкритому повітрі з непродовольчими групами товарів, всередині приміщень застосовувати їх заборонено.

Що стосується комбінованих і газових машин, а також електричних навантажувачів, то їх допускається експлуатувати як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Особливою екологічною чистотою (тобто відсутністю викидів) відрізняються електронавантажувачі, тому вони підходять для роботи навіть в складах-холодильниках.

Також при виборі навантажувача потрібно враховувати його вантажопідйомність, граничну висоту підйому вантажів, габаритні розміри (це особливо важливо при вузьких прольотах між стелажами) та цілий ряд інших факторів. У будь-якому випадку, при бажанні взяти навантажувач в оренду, вам будуть готові надати максимальну допомогу досвідчені представники компанії-орендодавця, щоб обрана техніка оптимально підходила для виконання відповідних робіт.

За матеріалами сайту https://denal.com.ua