• Головна
  • Медичний канабіс та його відмінності
Новини компаній
16:18, 11 листопада 2021 р.

Медичний канабіс та його відмінності

Новини компаній

Чи помічали ви реакцію людей при слові «коноплі»? Комусь просто по-барабану. Інші створять презирливу гримасу. А та категорія, що у темі, з пожадливістю зітхне, приплющивши очі.

Інтернет-магазин Магаз420 дотримується рамок Закону, не розповсюджує, не реалізує та не пропагує вживання наркотичних речовин. Ми намагаємося зробити посильний внесок у культуру паління, інформуючи про можливі наслідки приймання кана-продуктів.

Ключові відмінності сімейства Конопель

Вся інформація про коноплі в загальній масі населення полягає в п'ятипалих посічених зубцями листках та характерно-специфічному запаху рослини. А ні про які підвиди культури багато хто навіть не здогадується. А ось для медиків, правників та ботаніків, коноплі, канабіс та марихуана – це три великі різниці.

 Медичний канабіс та його відмінності, фото-1

Для ботаніки, як науки, коноплі – це споріднені типи рослини, зі своїми особливостями, походженням, морфологією та фізіологією, об'єднані в одне сімейство конопель (Cannabaceae). Ботаніки розрізняють:

  • дикий тип, прабатько всіх культурних сортів технічної коноплі з незначним відсотком ТГК, що використовується для виробництва олії, текстилю та луб'яного волокна;
  • Сатива, або окультурений тип конопель з високим відсотком вмісту ТГК;
  • Індика, культурний або медичний канабіс, з малим відсотком ТГК та підвищеним вмістом КБД, що використовується в терапевтичних цілях та для виробництва косметики.

Щодо марихуани, то це не тип, вид чи різновид конопель, як вважають деякі. Це курильна суміш, виготовлена ​​з посушених жіночих суцвіть (їх ще називають шишками) рослини. Суміш переважно готують із Сативи, яка залізно забезпечить наркотичну ейфорію, підіймає настрій, та й вона ж у відповіді за кайф. Для куріння марихуани використовують будь-які девайси – бонги, баблери або скляні трубки для куріння трави. На віртуальних полицях хедшопу Магаз420 ви зможете вибрати будь-який скляний курильний гаджет на свій смак.

Вживання шишок Індики позначається на тілесних відчуттях. Психотропний ефект відсутній, а ряд розладів, включаючи неврологічні захворювання та відчуття болю просто зникають. Великі дози Сативи призводять до так званого “хаю” – підвищеної працездатності та інтелектуального стрибка. Свідомість при цьому залишається зрозумілою та чіткою. Мікродози медичного канабісу призначають для зменшення симптомів тривожності, збудливості або дратівливості.

Канабіс VS марихуана

З метою легалізації сортів конопель з високим вмістом КБД, світовою спільнотою було запроваджено термін «медичний канабіс», або ненаркотичних конопель. Під це визначення потрапили всі сорти, що мають низький рівень ТГК за високого КБД. Вони з великим успіхом застосовуються в медицині, виробництві БАДів, косметологічної промисловості.

Не будемо згадувати про не політкоректність терміну «марихуана». Зауважимо лише, що їм маніпулювала влада всіх країн та континентів, аж з 1937 року. Всі страшилки, зібрані навколо марихуани, піпл їв з великим задоволенням. А в результаті конопляна культура, яка колись процвітала та й давала непоганий дохід, практично опинилася в занепаді. У правовому статусі марихуана стала нелегальною майже всюди, попри те, що легкий наркотик не викликає звикання від слова зовсім.

У більшості європейських країн і частини американського континенту дозвілля зі споживанням квітів Мері Джей жорстко урізано або заборонено. У країнах, де марихуана перебуває під найсуворішою забороною, якщо будуть вилучені навіть запчастини до девайсів для куріння трави або будь-які інші аксесуари, порушнику загрожує чималий термін.

Ставимо крапки над «І»

Але все ж медичний канабіс у деяких країнах дозволений до використання, але тільки за призначенням лікаря. Курильна суміш, приготовлена ​​з канабісом, на відміну від марихуани, містить гранично низький відсоток ТГК. Не більше 0,3% або не містить його зовсім. Така суміш не дає кайф, але має цілющі властивості.

Про вплив канабісу на організм людини, про те, як головні каннабіноїди запускають механізми внутрішніх органів, про принципи роботи ендоканабіноїдної системи людини та ще більше цікавих статей, ви можете прочитати в блозі хедшопа Magaz420. Можливо, опублікований матеріал зможе відповісти на питання, що виникли, та й просто підняти планку самоосвіти. Ласкаво просимо до нас на сайті.

Всім мир, щиро ваш Магаз420.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...