• Головна
  • На які параметри звертати увагу при виборі типу фільтрації для басейну?
Новини компаній
16:57, 30 жовтня 2021 р.

На які параметри звертати увагу при виборі типу фільтрації для басейну?

Новини компаній

Вибір найбільш підходящого варіанту очищення води у басейні завжди залишається за користувачем і повинен базуватися на особливостях використання, об’ємі води, бажаному результаті, інших параметрах. Чим більша ємність для води, тим важче її своєчасно міняти, врешті решт – вода забруднюється швидше. Слід пам’ятати, що системи очистки стаціонарних та каркасних басейнів Интекс – не примха виробників, а необхідність, яка убезпечить Вас і всіх, хто буде користуватися водоймою від негативних наслідків. Саме так можна буде створити комфортні умови для повноцінного відпочинку усією сім’єю.

Різновиди фільтраційної системи

Одним з основних параметрів, які вплинуть на вибір підходящої системи, стане призначення басейну та його розмірі. Вважається, що:

  • Для невеликих, в тому числі басейнів домашнього використання краще підходять картриджні фільтри.
  • Для басейнів різних розмірів, які експлуатуються приватними користувачами та в комерційних цілях, може використовуватисяпесочный фильтр-насос. Принцип його роботи базується на очищені води кварцовим піском.
  • Для надання воді лікувально-оздоровчих характеристик використовують діатомові фільтри. Їх невигідно та занадто витратно використовувати приватному користувачу, адже як сама установка, так і її обслуговування вийде занадто дорогим. З іншого боку, при регулярному використанні басейну та великому бажанні створити максимально безпечні умови для плавання, краще обрати саме такий варіант.

Як показує практика, найбільшою популярністю в Україні і в світі все ж таки користуються саме пісочні фільтри. Справа у їх практичності, легкому обслуговуванні, невеликій вартості. Більш того, прилад має достатньо високу потужність, прекрасно справляється із забрудненнями, розмір яких становить до 20 мікрон. Це такі частки, які Ви навіть не побачите у басейні неозброєним оком.

При виборі кращого варіанту вкрай важливо врахувати розмір чаші басейну, умови експлуатації фільтру, його потужність та параметри. Виробники у супровідній інформації вказують, до якої саме системи можна під’єднати конкретний виріб. Якщо ж у Вас є питання або Ви хочете самостійно проконсультуватися із фахівцем – звертайтесь до виробника напряму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...