Новини компаній
15:00, 28 липня 2021 р.
Надійне джерело

Сучасний предметний дизайн

Новини компаній
Предметний дизайн в Україні

Предметний дизайн в Україні

Предметний дизайн та твори сучасного мистецтва від Романа Москаленка — 095 105 42 85

Поняття сучасного предметного дизайну стає все більш стильним, впізнаваним та вишуканим в дизайні інтер’єрів. Ексклюзивні деталі та аксесуари - невід’ємна частина дизайну інтер’єра. Різноманітність сучасного мистецтва, яке тісно переплітається із дизайном інтер’єру та предметним дизайном відкриває можливості у застосуванні різного роду виробів в різних стилях дизайну і архітектури. Це можуть бути скелі в поєднанні із настінним живописом та справжнім декоративним водоспадом, або це можуть бути сучасні меблі які декоруються обвугленим деревом, скульптура чи різноманітні світлові інсталяції — варіантів безліч.

Сучасний предметний дизайн

Бренди предметного дизайну

Одним із найбільш відомих брендів в предметному дизайні на території України є саме дизайн студія Романа Москаленка. Варто зазначити, що команда студії створює ексклюзивні твори предметного дизайну, які розставлять правильні акценти у Вашій домівці, офісі чи ресторані. Ви можете отримати предмети декору з металу, дерева, кераміки, скла та інших фактур. Професіонали студії володіють неординарним баченням використання предметів в дизайні інтер'єру. Вони пропонують унікальні предмети, яким немає аналогів і які прекрасно доповнять цілісний образ дизайну. Картини ручної роботи, барельєфи, скульптури, акваінсталяції - те, що Ви можете отримати, звернувшись в студію дизайну Романа Москаленка. Для фахівців студії немає нічого неможливого, вони враховують Ваші побажання та пропонують  неординарне і стильне бачення та застосування предметів дизайну.

Сучасне мистецтво в предметному дизайні

Сучасне мистецтво досить часто несе в собі провокативну та протестуючу ідею, але якщо над такими образами працюють справжні фахівці, то незважаючи на певну провокативність інтер'єри виходять дуже стильні і гармонійні. Так само і в предметному дизайні: неординарне встановлення скульптур, використання обвугленого дерева при декоруванні, поєднання стилів та матеріалів, унікальні техніки - те, що надасть дизайну особливої винятковості.

Фахівці студії не бояться сміливих експериментів, не вперше і не востаннє мистецтво кидає виклик сучасності і вони його приймають. Реалізуючи божевільні, на перший погляд ідеї, які після їх втілення в життя стають справжніми шедеврами не залишиючи нікого байдужими.

Зробити замовлення, налагодити співпрацю чи більш детально ознайомитись із напрямками в сучасному мистецтві, Ви зможете в розділі —декорування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сучасний предметний дизайн #замовити дизайн інтер'єру #дизайн-студія Романа Москаленка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...