![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
10:36, 3 грудня 2019 р.
Надійне джерело
Ранок в Костянтинівці почався зі снігу. Чи готові комунальники до негоди (фотофакт)
![Ранок в Костянтинівці почався зі снігу. Чи готові комунальники до н... Ранок в Костянтинівці почався зі снігу. Чи готові комунальники до негоди (фотофакт)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 3 грудня, у Костянтинівці випав перший сніг.
Чи готові комунальники Костянтинівки до негоди?
За словами комунальників вони повністю готові до негоди. У підприємства у достатній кількості є пісок для посипки доріг. Сьогодні на вулицях нашого міста працювали 3 машини та трактор.
«До негоди ми готові. Пісок для посипки доріг у нас в наявності, сіль будемо купувати за потреби. До 1 січня у нас діятиме договір з організацією «Комунтранс», який нам надає послуги з посипки доріг. У 2020 році чекаємо нових переможців закупівель» - розказав Дмитро Заварзін, начальник управління комунального господарства Костянтинівки.
![Ранок в Костянтинівці почався зі снігу. Чи готові комуналь..., фото-1 Ранок в Костянтинівці почався зі снігу. Чи готові комунальники до негоди (фотофакт), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Ранок в Костянтинівці почався зі снігу. Чи готові комуналь..., фото-2 Ранок в Костянтинівці почався зі снігу. Чи готові комунальники до негоди (фотофакт), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...