• Головна
  • Мешканці Костянтинівки оголосили «війну» бур’яну
15:56, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Мешканці Костянтинівки оголосили «війну» бур’яну

Мешканці Костянтинівки оголосили «війну» бур’яну

Костянтинівку заполонив бур’ян. Одним із небезпечних видів рослин, які шкодять здоров’ю людей є амброзія. Вона росте майже в кожному дворі Костянтинівки. В деяких місцях амброзія виросла висотою більше 2-х метрів. Мешканці міста втомилися чекати поки комунальники її приберуть і вийшли на вулицю боротися з амброзією самотужки.

Наприклад, Олекандра Сендецька вирішила прибрати бур’ян навколо тротуару, який знаходиться біля її дому.

«Спершу мета була зробити добру справу власне для себе – прибрати тротуар, бо мені не подобається ходити через хащі бур’янів. Я навіть стала оминати цю дорогу. А потім з’явився марафон від Віолетти (боротьба з амброзією), а потім «Гайдамаки» із закликом «Час діяти»

Олександра зізналася, що вийшла прибирати сама. Потім до неї приїднався сусід, родина Фіалка, звичайний перехожий.

«Я дякую усім, хто долучився до доброї справи і допоміг мені. Я зробила висновок, що більшість не готові на добрі справи без винагороди. 32 особи пройшли повз мене (я порахувала) і жоден не запропонував допомогу. Вони робили вигляд чи то мене не бачать, чи то вони невидимі. А двоє сильних чоловіка мені відмовили допомогти і додали, що я несповна розуму».

Мешканці Костянтинівки оголосили «війну» бур’яну, фото-1
Мешканці Костянтинівки оголосили «війну» бур’яну, фото-2

На нашому сайті триває опитування. Беріть участь. Переходьте за посиланням:Чи готові ви допомогти людині просто так на вулиці?

Віолетта Суханова – голова ГО «Відродження та розбудова м.Костянтинівки» звернулася до мешканців міста::

Друзі, зважаючи на занедбаний стан нашого міста, критичну ситуацію з бур'яном,високий рівень алергенної залежності жителів міста, в першу чергу дітей.Наша Громадська організація вирішила створити ініціативну команду з жителів району Червоний. Силами організації закуплені косарки і все необхідне для покосу бур'яну. Розробили карту проблемних територій району,де першочерговим є знищення амброзії біля садочка, школи і прилеглих до них територій.Проєкт розпочато 22 серпня. На сьогодні вичищена територія 70 соток амброзії, вирубані чагарники з кущів. Повністю прибраний дитячий садок "Усмішка" і прилеглі території. Ставимо за мету до 1 вересня розчистити територію від вул. Олекси Тихого до вул. Щорса.Друзі, давайте шанувати свій дім і дбати про нього. В місті буде чисто, якщо кожен почне з себе.  Запрошуємо долучитись до проєкту небайдужих жителів міста.

Мешканці Костянтинівки оголосили «війну» бур’яну, фото-3

Як підтримати Проєкт?

1. Долучитись до команди ГО " Відродження та Розбудова м. Костянтинівка"

2. Навести порядок і чистоту біля свого будинку

3. Підтримувати чистоту

А як ви ставитися до цієї ініціативи? Чи готові допомогти боротися з бур’яном?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #бур'ян #амброзія #боротьба #місцеві #мешканці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...