Опитування мешканців Костянтинівки: Чи готові ви допомогти просто так людині на вулиці?

Опитування мешканців Костянтинівки: Чи готові ви допомогти просто так людині на вулиці?

Погане місто чи гарне визначають за тим, які люди у ньому живуть. Саме мешканці є його серцем і душею.

Наші читачі все частіше прагнуть комфорту для себе стосовно інфраструктури, але комфорт залежить, насамперед, від внутрішніх відносин між мешканцями: з сусідами, колегами, продавцями, водіями, службовцями, приїжджими, тощо.

Чи стане наше місто дружнім, коли кожен почне з маленької доброї справи, зробленої для перехожої людини? 

Що стосовно цього кажуть наші люди ми дізнавалися у звичайних перехожих.

Молода матуся: «Завжди ходжу з коляскою. Єдине, коли мені можуть допомогти-це притримати дверцята магазину або аптеки»

Переселенка: «Дуже погано орієнтуюсь в місті. Але коли питаю перехожих дорогу, мені завжди відповідають, детально пояснюють, а іноді навіть проводжають до певного місця»

Пенсіонерка: «В нашому районі живе хлопчик Сашко. Він трохи особливий (психічна відсталість). Коли він бачить жінку з важкими чи великими сумками, то починає їх видирати з рук. Він просто намагається допомогти, але більшість цього не знають і женуть його. А я завжди даю йому можливість себе реалізувати, він проводжає мене майже до під’їзду. Проте, від молоді, яка сидить біля дому, ніколи не почуєш навіть пропозиції допомогти»

Перехожа: «Очень давно я несла с рынка два больших пакета. Проходила мимо лавочки, на которой сидели молодые парни. Один из них подошёл и спросил: Нужна ли помощь? Донёс мои пакеты до самого дома просто так, за спасибо!»

Олена: «У нас в городе сумки женщине может помочь донести только таксист на ж\д вокзале. Часто иду по Ломоносова с тяжёлыми пакетами, останавливаюсь, чтоб передохнуть. А мимо идут молодые сильные парни, в том же направлении, что и я, и никогда никто не поможет»

Дмитро: «Я всегда уступаю место в автобусе женщинам и пожилым людям. Вообще не вижу проблемы проехаться стоя. А им приятно»

Пенсіонерка: «Осенью вскапывала палисадник возле подъезда. Мимо шёл парень незнакомый мне. Настойчиво забрал у меня лопату, всё вскопал и порекомендовал не брать тяжёлого в руки и дурного в голову. Вот такие бывают прохожие»

Журналісти сайту 06272 пропонують мешканцям Костянтинівки взяти участь в опитуванні: Чи готові ви допомогти просто так людині на вулиці?

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі