Костянтинівські лікарні працюють в режимі дефіциту води

Костянтинівські лікарні працюють в режимі дефіциту води, Оніпченко Кристина

КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради» працює в умовах дефіциту води, про це повідомляє адміністрація лікарні на своїй сторінці у Facebook.

«В тяжкій ситуації, яка склалася в останні тижні з водопостачанням, КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради», як і інші організації та підприємства Костянтинівки, відчуває значні труднощі».

З 13 червня дефіцит водопостачання позначається в пологовому, гінекологічному відділеннях, а також клініко-діагностичній лабораторії за адресою:

пр. Ломоносова, 161. Зокрема, очищена дистильована вода для медичної лабораторії, по важливості використання, порівняна до хімічних реактивів. Тому, тимчасово, з 18 червня, дефіцит водопостачання обумовив роботу лабораторної служби в обмеженому обсязі: дослідження виконуються тільки вагітним жінкам, тяжким хворим по екстреним показанням за рахунок запасів води, які спеціально створюються в 500-літровій резервній ємності.

Функціонування стаціонарних відділень в умовах тимчасової відсутності централізованого водопостачання здійснюється завдяки запасним ємностям, якими оснащені всі стаціонарні відділення КНП «БЛІЛ КМР». Зокрема, завдяки благодійній діяльності гуманітарної організації «arche nova в Україні», в терапевтичному, педіатричному відділеннях, відділенні інтенсивної терапії був проведений ремонт санітарних систем, встановлені 4 резервуари для зберігання води по 1000 літрів кожний та насосне обладнання.

В пологовому відділенні встановлені та використовуються 2 баки для води об’ємом 800 та 1000 літрів, в гінекологічному відділенні – 500 літрів. Цього недостатньо для повного безперебійного забезпечення водою даних відділень, тому можливі обмеження в її витрачанні.

Пральні КНП «БЛІЛ КМР» забезпечені водою та працюють в достатньому обсязі.

Що стосується забезпечення водою хірургічного, травматологічного, кардіологічного відділень та відділення мікрохірургії ока та ЛОР – органів, клініко - діагностичної лабораторії, які розташовані за адресою: пр. Ломоносова, 101 (колишня міська лікарня №5), то тут встановлені 10 запасних резервуарів загальною ємністю 10 000 літрів з насосною станцією, завдяки чому відділення та лабораторія можуть працювати в аварійній ситуації певний час в достатньому обсязі.

«Шановні мешканці міста, пацієнти, відвідувачі лікарні! Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності в медичному обслуговуванні, створені дефіцитом води в місті. На жаль, причинами проблем з водопостачанням є обставини, що не залежать від нас. Але запевнюємо вас, що адміністрація КНП «БЛІЛ КМР» та медичні працівники зроблять все, що зможуть, для того, щоб пацієнти отримали необхідну медичну допомогу як в стаціонарних відділеннях, так і в поліклінічних підрозділах лікарні» - звертається до мешканців Костянтинівки адміністрація лікарні..

костянтинівка проблеми з водопостачанням лікарні як працюють новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі