В хірургічному відділенні Костянтинівки почали робити лапароскопічні операції

В хірургічному відділенні Костянтинівки почали робити лапароскопічні операції, Оніпченко Кристина

В хірургічному відділенні Костянтинівки почали робити лапароскопічні холецистектомії, про це повідомляють на сторінці лікарні в Facebook.

В терапевтичне та хірургічне відділення багатопрофільної лікарні Костянтинівки щорічно госпіталізують та отримують лікування більше 150 хворих на жовчно-кам’яну хворобу та холецистит.

Приблизно 50% хворих оперують в хірургічному відділенні, решта, в силу різних причин, після купирування гострого процесу виписуються без операції.

Лапароскопічна холецистектомія, менш травматична, кардинально скорочує післяопераційні терміни перебування в стаціонарі, забезпечуює більш ранню фізичну і трудову реабілітацію.

Наприкінці 2018 року в хірургічне віділення купили багатофункціональну хірургічну лапароскопічну стійку вартістю 2110,0 тис грн.

В хірургічному відділенні Костянтинівки почали робити лапароскопічні операції, фото-1
В хірургічному відділенні Костянтинівки почали робити лапароскопічні операції, фото-2

Лікарі - хірурги Щоголь Д.В., Мишастий Ю.А. пройшли курси тематичного удосконалення з ендоскопічної хірургії в Харківській медичній академії післядипломної освіти.

В хірургічному відділенні КНП «БЛІЛ КМР» вже почали успішно виконувати лапароскопічні холецистектомії, що значно покращує якість надання медичної допомоги хворим з поширеною патологією. Планують робити лапароскопічні операції при іншій хірургічній патології.

Читайте статтю за темою: Константиновское хирургическое отделение оснащают современным оборудованием

костянтинівка новини лікарня хірургічне відділення обладнання опререції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі