08:00, 20 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Консультативний центр ДСНС

Консультативний центр ДСНС

В нашій країні та регіоні гостро стоїть питання обізнаності людей у сфері цивільного захисту. Все більше дзвінків надходить надходить на лінію "101" від громадян стосовно надання інформації  щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, розміщення сховищ та медичних закладів.

Для підвищення рівня інформування населення в Державній службі України з надзвичайних ситуацій запроваджено тимчасову схему інформування громадян з використанням існуючої мережі диспетчерських служб «101» та консультаційних центрів при територіальних органах ДСНС України.

Консультаційний центр має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами відповідей на запитання, що входять до компетенції ДСНС не тільки під час особистого прийому, а й по телефону. 

  Кожен громадянин може отримати оперативну та кваліфіковану інформацію щодо різних аспектів діяльності ДСНС та вичерпні відповіді на питання, що стосуються цивільного захисту.

Такий консультаційний центр розташований у м. Краматорськ, до роботи якого залучені фахівці з питань цивільного захисту, психологи, а також представники місцевих органів влади. Консультаційний центр надає безкоштовну інформаційну допомогу юридичним і фізичним особам у межах компетенції ДСНС.

Адреса центру: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 10-і, телефон: (06264) 7-45-45.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #краматорськ #новини #цивільний #захист #консультативний #центр #дснс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...