• Головна
  • Мешканців міста Костянтинівки запрошують взяти участь у флешмобі «Вікенд необмежених можливостей 2018»
18:09, 28 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Мешканців міста Костянтинівки запрошують взяти участь у флешмобі «Вікенд необмежених можливостей 2018»

Мешканців міста Костянтинівки запрошують взяти участь у флешмобі «Вікенд необмежених можливостей 2018»

Костянтинівський дошкільний навчальний заклад №31 «Мир» братиме участь у флешмобі «Вікенд необмежених можливостей 2018».Завдяки проекту «Дошкільний заклад «Мир» - простір, зручний для всіх» Костянтинівський дошкільний навчальний заклад №31 «Мир» став доступним для маломобільних відвідувачів: батьків з маленькими дітьми, в тому числі з візками, людей з інвалідністю та інших.З метою привернення уваги своїх відвідувачів до питань рівності в доступі до послуг дошкільного закладу колектив запрошує всіх зацікавлених громадян взяти участь у локаціях флешмобу, який розпочнеться 1 грудня о 10:00.

1.Спільна локація для дбайливих дорослих - «Універсальний дошкільний заклад» - семінар-тренінг для педагогів та батьків щодо принципів Універсального дизайну та доступності.

2.Дитяча локація – «Всі ми різні» - перегляд мультфільмів націлених формування толерантності у дошкільників та обговоренням з практичним психологом.

3.Локація мрійників та творців – «Мріємо про супер-доступний «МИР» разом» - спільна творча робота дітей, педагогів та батьків над удосконаленням доступності користуючись моделлю дитячого садка «МИР».

4.Сімейна ознайомча локація – «Інклюзивна група – переваги» - екскурсія приміщенням інклюзивної групи та знайомство з обладнанням та методичними матеріалами, які роблять виховання у групі зручним для всіх дітей.

Запрошують представників ЗМІ, закладів дошкільної освіти та мешканців міста взяти участь у заході.

Адреса: м.Костянтинівка, Донецька область, вул. Європейська, 50 (колишня вул. Калініна), заклад дошкільної освіти №31 «Мир»

Деталі за номером: Оксана Корнєєва, (050) 291 38 50Спільна Програма «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні» впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародною організацією праці (МОП) за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, в партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Міністерством охорони здоров’я України та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #мир #флешмоб #вікенд #необмежених #можливостей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...