• Головна
  • У Костянтинівському ЦДЮТ провели тренінг на подолання стресу
15:24, 16 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівському ЦДЮТ провели тренінг на подолання стресу

У Костянтинівському ЦДЮТ провели тренінг на подолання стресу

На базі Костянтинівського Центру творчості продовжує працювати «Кімната психологічного комфорту». У ній проводять  психологічні тренінги, корекційні занять, діагностику й консультування з подолання стресу й тривоги для ВПО та місцевих жителів, осіб, які перебували в стресових ситуаціях.

Вчора, 15 листопада, відбувся тренінг   "Стресостійкість та саморегуляція емоційного стану". Участь у ньому взяли 8 людей. Шестеро з них мешканці Костянтинівки, а двоє внутрішньо переміщенні особи.  Захід проводила практичний психолог Марія Зез.

Тренінг розпочався в «Кімнаті психологічного комфорту» з арт-терапевтичної методики.

У Костянтинівському ЦДЮТ провели тренінг на подолання стресу, фото-1

Потім учасники виконали дихальні вправи та вправи зі зняття м’язової напруги.

Після чого піднялися в другу кімнату, яка називається «Сенсорна кімната». Там знімали емоційну напругу та піднімали собі настрій.

У Костянтинівському ЦДЮТ провели тренінг на подолання стресу, фото-5

Своїми враженнями поділилися учасники заходу.

Ірина: "Було добре, але мало. Хотілося б частіше відвідувати такі релаксійні заходи".

Олена: "Добре розслабитися у м'яких пуфах. Вдома немає для цього часу, займаєшся домашніми справами. Але я зрозуміла, що необхідно знаходити час для відпочинку".

Олександра: "Мені дуже сподобалося. Відчуваєш справжнє розслаблення, все зайве йде із голови, усі погані думки зникають. Ми малювали свої страхи, а потім на цьому аркуші домальовували яким чином їх можна подолати. Мені допомогла вправа, я стала менше боятися блискавки".

Людмила: "Потрапляєш у паралельний світ, де немає проблем та турбот. Запис співу птахів та шум лісу допомагають перенестися у світ, де спокійно і гарно навкруги. Ти туди не йдеш, а ніби летиш на крилах".

Марія Зез - тренер: "Учасники тренінгу отримали навички саморегуляції рівня емоційного навантаження, оволоділи прийомами зниження стресового стану, покращення настрою, техніками релаксації".

 Подібні заходи проводитимуть протягом 4-х місяців. Наступний буде у грудні «Спілкування і конфлікти». В ньому візьмуть участь дорослі. Дату заходу оголосять напередодні.

Третій у січні. Для дітей від 12 до 14 років. Тренінг називатиметься «Розвиток комунікативних навичок».

Четвертий тренінг буде у лютому для підлітків від 13  до 16 років «Позитивні емоції».

Записатися на участь у заходах можна за номером телефону: 095-81-41-670 – Марія Іванівна.

Тренінг відбувся в рамках проекту "Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі" впровадженого Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #цдют #подолання #стресу #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...