• Головна
  • У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво»
18:06, 14 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво»

У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво»

Костянтинівський дошкільний навчальний заклад «Мир» бере участь у проекті «Створюємо інклюзивне середовище у дитячих садках Донецької та Луганської областей» за підтримки Юнісеф. До цього проекту долучилися дитячі садки Костянтинівки № 13, № 17 та № 8.

Згідно цього проекту у чотирьох садках Костянтинівки проводять корисні тренінги для батьків. 

Журналісти сайту новин 06272 відвідали один із тренінгів, який проводився у садку «Мир».

На заході були батьки, офіцер освітніх програм Юнісеф в Україні- Ольга   Долініна, регіональний тренер –Валентина Поуль та методист Костянтинівського управління освіти – Світлана Капштикова, завідувачка садочка - Оксана Корнєєва.

У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво», фото-1

Тренером  була практичний психолог садочка Наталія Подніглазова.

У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво», фото-2

Тренінг почався з презентації домашнього завдання.  Кожен з присутніх батьків приніс фото своєї дитини та іграшку. Батьки розповідали про своїх дітей, про їхні улюблені іграшки та історії, чому дитина обрала саме цю іграшку улюбленою, а не іншу.

Цікавим завданням, яке батьки виконували разом з дітьми було створення сімейної книги. 

Інна Нагайчук презентувала книгу їхньої родини: «Наша сімейна книга називається «Від коріння до насіння». Ми хотіли збирати нашу історію, історію нашої родини від початку її створення. Почалося все зі знайомства батьків, яке відбулося у День незалежності України. Так, як ми з чоловіком усе робимо з гумором, то кажемо, що це був останній день нашої незалежності, бо далі у нас почалася залежність один від одного, а потім вже залежність від появи дітей, обов’язків, турбот і любові».

У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво», фото-7
У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво», фото-8
У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво», фото-9

Інна розповіла про створені сторінки книги. Кожна з них присвячена родині або яскравій події. Найцікавіші фото обирали разом з дітьми. Зізналася, що створити сімейну книгу неможливо за один день, тому книга поповнюватиметься новими подіями та фото.

Під час заходу батьки грали в різні ігри. Після чого жваво ділилися враженнями та емоціями.

У дитячому садку «Мир» провели тренінг для батьків «Гра – навчатися весело і цікаво», фото-10

Валентина Поуль, яка спостерігала за грою батьків попросила відповісти на питання: «Що вам дала участь у тренінгу?» Батьки по черзі дали відповіді.

Ольга відповіла: «Эта игра поможет нашей семье внести что-то новое. Поможет заинтересовать ребенка другими игрушками, ведь он играет одной игрушкой реже, другой чаще».

Тетяна: «Игры, в которые играет ребенок могут быть интересными и для родителей тоже».

Оля і Діма: «Мы 1-й раз пришли на занятие. Для нас важен момент знакомства. Приводишь ребенка в садик, спешишь на работу, забираешь из садика, спешишь домой. Некогда остановиться и поговорить. Здорово окунуться в игровой процесс. По возможности будем посещать занятия».

Інна: «Дуже цікаві тренінги. Адже іншої можливості поспілкуватися з батьками дітей, які відвідують той самий садочок, до якого нещодавно прийшли мої діти у мене просто немає. А так, ми спілкуємося, отримуємо цікаву інформацію, можемо пограти, бо інколи нам трохи треба відпочити, зняти тягар відповідальності. Ми знаходимо у грі, щось цікаве для себе. Ми звертаємо увагу на своїх дітей, розуміємо, що ми не тільки маємо їх нагодувати, одягти. Ми є передумовою їхнього гармонійного розвитку. В кінці кожного тренінгу ми пишемо відгуки, що нам сподобалося, які б завдання ми хотіли б або не хотіли б розглядати наступного разу. Нас чують. Такі заняття допомагають краще розуміти наших дітей».

Валентина Поуль подякувала батькам: «Ми цей проект впроваджуємо завдяки Юнісеф та ВФ "Крок за кроком". І дуже цікаво було почути від вас зворотній зв’язок, наскільки це доцільно, важливо чи, може, неважливо. Дякую вам за відповіді».

Оксана Корнєєва - завідувачка ДНЗ 31 "Мир" повідомила, що тренінги будуть проводитися на базі дитячого садочка щочетверга, тому усі охочі можуть взяти у них участь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #батьки #садочок #тренінг #юнісеф
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...