• Головна
  • У дитячому садку «Мир» провели серію тренінгів для батьків і педагогів
12:45, 31 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

У дитячому садку «Мир» провели серію тренінгів для батьків і педагогів

У дитячому садку «Мир» провели серію тренінгів для батьків і педагогів

У кінці вересня педагоги Костянтинівського дошкільного навчального закладу №31 «Мир» пройшли 4-денне навчання в Святогірську в межах проекту «Розвиваємо інклюзивне освітнє середовище у дитячих садках Донецької і Луганської областей», що реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). Після навчання вони отримали сертифікати тренерів та привезли додому нові знання.

 13 жовтня на базі дитячого садочка №31 «Мир» провели загальний тренінг для педагогів та батьків. Керівник дошкільного закладу Оксана Корнєєва та тренери Ірина Бут, Оксана Верба створили умови для плідної роботи з поглиблення знань про інклюзивну освіту та умови її організації. Вони поєднали теоретичний матеріал з практичною діяльністю. На 6-годинному тренінгу зібралося 12 батьків та 31 працівник дитячого садка.

У дитячому садку «Мир» провели серію тренінгів для батьків і педагогів, фото-1

Присутні ознайомились з практикою ранкових зустрічей, які щоранку проводять у садочку «Мир». У кожній групі, перед сніданком,вихователі збирають дітей у коло. У колі вони грають, діляться новинами, дізнаються, чим займатимуться протягом дня. Також в групі є спеціальне крісло, яке називається «Крісло автора». Туди може сісти будь-яка дитина та розказати вірш, історію чи цікаву новину. Завдяки подібній вправі у малят розвиваються навички спілкування та ораторського мистецтва, виступів перед публікою.

У дитячому садку «Мир» провели серію тренінгів для батьків і педагогів, фото-2

Обговорили важливість та способи формування позитивної самооцінки у дитини. Розглянули складові індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами та особливості створення команди підтримки дитини, її роботи.

  Також під час тренінгу учасники дізнались про теорію множинного інтелекту. Згідно цієї теорії у кожної людини існує 9 типів інтелекту, які розвинені в різній мірі. Для підвищення рівня множинного інтелекту вихованців простір кожної групи має бути поділено на центри (мовлення, логіко-математичних понять, музичний, природничий, ігровий, усамітнення та інш).

У дитячому садку «Мир» провели серію тренінгів для батьків і педагогів, фото-3

Тренери нагадали батькам та педагогам, що розвивальне середовище групи важливо організовувати за принципами універсального дизайну та доступності. Це дозволить кожній дитини почуватися впевнено та зручно.

Позитивній та невимушеній атмосфері тренінгу сприяли цікаві ігри та вправи, організовані тренерами.

Протягом жовтня провели серію окремих тренінгів для педагогів садочка. Навчання пройшли 15 вихователів, 2 музичних керівників, логопед, психолог та керівник з фізичного виховання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #тренінги #інклюзивна #освіта
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...