• Головна
  • Інклюзивна група Костянтинівки поповнилася тифлоприладом
19:29, 29 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Інклюзивна група Костянтинівки поповнилася тифлоприладом

Інклюзивна група Костянтинівки поповнилася тифлоприладом

В Костянтинівці в закладі дошкільної освіти №31 "Мир" у вересні відкрили першу інклюзивну групу. В ній вже є дитячий логопедичний тренажер «Доріжка для кульки»,розвиваюча дошка за методикою Монтессорі, м’які подушки з емоціями та дорожніми знаками (30 штук), дитяча тактильна доріжка «Річні камінці»,настінний бізіборд «Чарівні мішечки».

Нещодавно в групу купили новий прилад, який дозволить дітям з порушенням зору вивчати кольори та геометричні фігури. Тифлоприлад "Графіка" – це ящик з металевим робочим полем і набором магнітних деталей. Основні елементи – гнучкі полоси різної довжини. Також є кола двух кольорів червоного та блакитного. Вони різні за тактильним відчуттям. Червоний колір шорсткий, а блакитний гладенький. В наборі є квадрат та прямокутник.

На тифлоприлад витратили 2 100 гривень.

Інклюзивна група Костянтинівки поповнилася тифлоприладом, фото-1
Інклюзивна група Костянтинівки поповнилася тифлоприладом, фото-2

Розвивальне обладнання закупили завдяки участі у проекті «Дошкільний заклад «Мир» - простір зручний для всіх», що реалізується у межах Спільної Програми "Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні",впроваджується ПРООН в Україні спільно з ВООЗ, МОП за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю інвалідів України.

Інклюзивна група Костянтинівки поповнилася тифлоприладом, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костянтинівка #новини #тифлоприлад #інклюзивна #група
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...