• Головна
  • У Костянтинівці обрали директора 1 школи
конкурс на директора школи
16:34, 10 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці обрали директора 1 школи

конкурс на директора школи
У Костянтинівці обрали директора 1 школи

10 жовтня у Костянтинівському виконкомі відбувся конкурс кандидатів на посаду директора 1 школи. Спочатку учасниці написали тести, потім розв’язували ситуативні задачі і презентували програму розвитку школи до 2023 року.

Людмила Задорожня у своєму виступі говорила про створення умов для розвитку кожного учня, відкриття інклюзивного класу, роботу з обдарованими дітьми, налагодження діалогу з батьками.

Інна Гніденко вважає, що учнів та педагогів потрібно згуртовувати, учителів мотивувати до розвитку, у тому числі і власним прикладом, створити умови, аби дітей не готувати до життя, а жити, навчаючись.

Від членів комісії конкурсантки отримали багато питань, які стосувалися підвезення дітей до школи, запуску басейну і організації уроків плавання, налагодження діалогу з батьками, учителями та учнями, які прийшли до 1 школи з різних навчальних закладів.

Тетяна Сідашєва – в.о.директора департаменту освіти Донецької облдержадміністрації, член конкурсної комісії зауважила: попри те, що за документами 1 школа не є опорною, колектив має докласти зусиль, аби цей заклад став таким. Адже на капітальний ремонт школи витрачені великі гроші, навчальний заклад має стати кращим у місті і притягувати до себе як учнів, так і педагогів.

За словами Тетяни Коваленко – заступниці Костянтинівського міського голови, яка очолює конкурсну комісію, наразі вирішується питання про часткову компенсацію підвезення дітей до 1 школи з різних мікрорайонів міста.

Участь у засіданні як батько дітей, які відвідують 1 школу, взяв Сергій Гонтаренко. Він пропонував купити автобуси для підвезення дітей до школи за ті гроші, що виділяє держава на школу. На цю пропозицію керівниця Костянтинівського управління освіти Ольга Барабаш відповіла, що освітньої субвенції не вистачає у місті і вона йде виключно на зарплату учителям. Крім того, 1 школа наразі не заповнена учнями на повну потужність – для цього потрібно близько 900 дітей, зараз у школі 662 дитини.

Рішенням конкурсної комісії директором 1 школи обрано Інну Гніденко. За неї проголосували 8 членів комісії з 10.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #директор школи #освіта #Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...