![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
врожай
14:57, 24 вересня 2018 р.
Надійне джерело
У Костянтинівському районі завершують збирати картоплю
врожай
![У Костянтинівському районі завершують збирати картоплю У Костянтинівському районі завершують збирати картоплю](/dist-assets/images/cap.jpg)
Картоплю у Костянтинівському районі вирощує господарство “Імпульс”. Цьогоріч було спекотне літо, але завдяки поливу (це єдине господарство, що має зрошувальну систему) виростили врожай. Хоча він і менший, ніж зазвичай. У господарстві були роки, коли врожайність сягала 30 т/га.
-Картоплі зібрали на площі 60 га. Є сорти, які добре ростуть у нашій степовій зоні, – наприклад, “Арізона”, “Пікассо”. Середня врожайність складає 18 т/га, - розповів Євген Слаба – начальник управління агропромислового розвитку Костянтинівського району.
На підприємстві впродовж місяця шукали людей, що збиратимуть картоплю. За 450 гривень на день, що тут платять, місцеві не хочуть йти в поле. Зараз на поля возять двадцятьох працівників з Торецька, 15 – місцеві.
Якщо дозволить погода, за тиждень планують завершити збір врожаю.
Картоплю селяни продаватимуть на ринках Костянтинівки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...