Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я»

Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я»

Конкурс "Арт-подвір'я" провели представники ініціативної групи Костянтинівського ЦДЮТ в рамках реалізації проекту «Я люблю своє місто».

Костянтинівці протягом тижня надсилали фото своїх дворів на електронну пошту. А вчора у парку культури й відпочинку на екрані були показані фотографії під номерами від 1-го до 13-ти, адреси дворів не оголошувалися. Присутні шляхом голосування обрали фото найкращого двору. Ним виявився майданчик на вул. Безнощенко, 5. 

Також для дітей організували конкурсно-розважальну програму. 

Захід проходив в рамках проекту “Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі” впровадженого МОМ за фінансової підтримки Уряду Японії.

Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-1 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-2 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-3 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-4 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-5 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-6 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-7 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-8 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-9 Вчора у Костянтинівці провели міський конкурс «Арт-подвір’я», фото-10
Костянтинівка новини конкурс арт-подвір'я переможці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі