![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
музей
11:16, 13 вересня 2018 р.
Надійне джерело
Екскурсії розписані на місяць – до музею “Довкілля” їдуть школярі з різних міст Донеччини
музей
![Екскурсії розписані на місяць – до музею “Довкілля” їдуть школярі з... Екскурсії розписані на місяць – до музею “Довкілля” їдуть школярі з різних міст Донеччини](/dist-assets/images/cap.jpg)
У вересні тут побували школярі з Іллінівки, Слов’янська, на черзі – гості з Торецька .
Під час відвідин музею дітям дозволяють брати експонати до рук. Найбільшу зацікавленість для хлопців представляє зала АТО, де є безпечні уламки боєприпасів, одяг військових Збройних сил України. Тут відвідувачам розповідають і про мінну безпеку.
У залі “Неймовірна галявина” говорять про сміття, сортування, ставлення до довкілля. У хаті, якій понад сто років, можна подивитися на предмети побуту селян, також оглянути знаряддя праці українців, що зібрані саме з Донеччини.
-Виховання і навчання дітей у такий спосіб – серед експонатів музею, на природі – є ефективним. Лише пізнавши рідний край, можна його полюбити. Діти, що приїжджають до нас, цікавляться історією, культурою України, охоче роздивляються і все розпитують, а потім приїжджають ще з батьками, щоб їм показати українську Донеччину, - розповіла Таїсія Піддубна – директорка Олександро-Калинівського центру культури.
На завершення екскурсій, які тут є безкоштовними, пані Зося готує дітям куліш та домашні пиріжки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...