• Головна
  • До 100-річчя Сухомлинського Нацбанк ввів ювілейну монету «Серце віддаю дітям»
монета
15:30, 11 вересня 2018 р.
Надійне джерело

До 100-річчя Сухомлинського Нацбанк ввів ювілейну монету «Серце віддаю дітям»

монета
До 100-річчя Сухомлинського Нацбанк ввів ювілейну монету «Серце віддаю дітям»

На аверсі монети розміщено портрет Василя Сухомлинського, на реверсі – серце зі героями творів та напис «Серце віддаю дітям».

Монету випущено накладом 35 000 штук. Номінальна вартість – 2 грн, проте фактична вартість ювілейної монети в кілька разів вища.

Василь Олександрович Сухомлинський народився 28 вересня 1918 року в селі Василівка на Кіровоградщині і здобув світову славу, працюючи у звичайній школі в сусідньому селі Павлиш.

Василь Сухомлинський є автором близько 50 книжок, 600 статей та 1500 оповідань і казок. З метою вшанування видатного педагога-гуманіста ЮНЕСКО затвердила рішення про відзначення його 100-річчя, повідомляє “Всеосвіта”

В. Сухомлинський вважав, що дитячий егоїзмжорстокістьхамство, невдячність породжуються вадами сімейного виховання.

«Моє піклування про успіхи в навчанні, — писав педагог, — починаються з піклування про те, що їсть і як спить дитина, яке її самопочуття, як вона грається, скільки годин протягом дня буває на свіжому повітрі, яку книжку читає і яку казку слухає, що малює і як висловлює в малюнку свої думки й почуття, які почуття пробуджує в її душі музика природи, яка улюблена казка є у дитини, наскільки чутливо сприймає вона радощі й негаразди людей, що вона створила для інших і які почуття пережила у зв’язку з цим».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#монета #освіта #нацбанк #Сухомлинський
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...