• Головна
  • У Костянтинівці провели заходи до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми
12:35, 2 серпня 2018 р.
Надійне джерело

У Костянтинівці провели заходи до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

У Костянтинівці провели заходи до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у Костянтинівці були організовані заходи. Метою яких було сформувати уявлення про торгівлю дітьми.

Фахівці із соціальної роботи Костянтинівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із спеціалістами служби у справах дітей, відділу у справах сім,ї та молоді, психологами мобільної аутрич-бригади провели інформаційно-просвітницькі заходи з протидії торгівлі людьми.

26 липня відбувся круглий стіл за участю служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім,ї, дітей та молоді ювенальної поліції. Темою зустрічі була «Протидія торгівлі людьми.

На базі консультативного пункту при жіночій консультації фахівцями із соціальної роботи 27 липня було проведено відео лекторій «Як не стати жертвою торгівлі людьми. Правила безпеки».

30 липня фахівцями із соціальної роботи спільно із психологами мобільної аутрич-бригади проведено вуличну акцію «Ні торгівлі людьми».

На базі центру пробації для умовно засуджених осіб проведено лекцію «Правила безпечної міграції. Як уникнути небезпечних ситуацій».

Учасники заходів мали змогу підвищити рівень поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища, побачити на прикладах про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію пов’язаною з торгівлею людьми. Всіх учасників ознайомлено з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Костянтинівська міська рада

У Костянтинівці провели заходи до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка #новини #день #боротьби #торгівля #людьми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...