У Костянтинівський краєзнавчий музей запрошують відвідувачів на міні-виставку до Дня Конституції України

«Історія української Конституції від Пилипа Орлика до сьогодення» - виставка, яка розкаже вам про перші кроки становлення основного державного документу, котрий і зараз визначає порядок функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, права та обов’язки держави, громадян і суспільства, а також виборчу систему.

До музею вже запрошені вихованці дошкільного навчального закладу №1. Діти відвідають виставку завтра, 27 червня. Музейні працівники планують також продемонструвати малечі фільм, адаптований для дитячої аудиторії - «Конституція України – основний закон держави».

Також міні-виставку відвідають військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

Завтра усі мешканці та гості Костянтинівки мають змогу послухати історію створення Конституції України та поповнити свій багаж знань.

Інформаційна міні-виставка діятиме з 23 до 30 червня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов