Чотири школи з Костянтинівки отримали відзнаки за читання

Такі таблички вручили за участь дітей у проекті Вся Україна читає дітям

Конкурс полягав у тому, що школяр мав прочитати книжку із запропонованого списку і написати відгук про неї. Загалом участь взяла 151 дитина з 25 шкіл Донеччини. З Костянтинівки це були учні 2, 5, 16 школи та гімназії. Ці навчальні заклади отримали табличку – Школа, яка читає дітям.

Шестикласник з 5 школи Костянтинівки Іван Павлов прочитав 11 книжок зі списку і написав на них відгуки. Хлопець виявився рекордсмеоом серед усіх учасників.

Усі учасники цьогоріч отримали у подарунок книжки, деякі з них лише будуть презентовані на книжкових фестивалях.

Проект Вся Україна читає дітям кілька років тому започаткувала учителька з Краматорська Оксана Проселкова

з метою привернути увагу дітей до читання. Він починався як міський, нині став регіональним. Нагородження відбувається двічі на рік – навесні нагороджують за зимові читання, взимку – за літні.

20 просмотров в июле
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов