• Головна
  • Участь у чемпіонаті Європи взяли паверліфтери з Донеччини
13:27, 13 травня

Участь у чемпіонаті Європи взяли паверліфтери з Донеччини

7-12 травня у Хаммі в Люксембурзі проходив чемпіонат Європи з паверліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь 246 спортсменів з понад 20 країн Європи. У складі збірної команди України були й двоє представників Дитячо-юнацької спортивної школи Мирноградської міської ради.

Про це повідомили у Мирноградській міській військовій адміністрації.

Успішним дебютним виступом на європейському помості, у новій для себе ваговій та віковій категорії, відзначився Антон Савкін.

У вправі присідання, він виборов І місце з результатом 272,5 кг, що віднині є новим рекордом України. У вправах жим лежачи та становій тязі завоював II місця з результатами 152,5 кг та 230 кг. За результатами вправ (655 кг) Антон Савкін посів І місце.

Наступною на поміст вийшла Вероніка Бордюг, для якої це також був дебютний виступ у новій ваговій категорії.

У вправі присідання Вероніка встановила новий рекорд України й посіла І місце з результатом 227,5 кг. У жимі лежачи посіла II місце з результатом 125 кг, а у становій тязі посіла III місце з результатом 185 кг.

За сумою трьох вправ (537,5 кг) Вероніка Бордюг посіла III місце, проте за результатом абсолютної першості дівчина стала найсильнішою юніоркою чемпіонату Європи.

"Наразі спортсмени вже почали нову підготовку до наступних змагань. За декілька місяців вони представлять нашу країну та місто на чемпіонаті світу, що пройде у місті Сан-Пауль-іль-Бахар на Мальті", — зазначили у Мирноградській МВА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію