• Головна
  • До Книги пошани України увійшли представники Костянтинівського району
книга пошани
12:42, 14 березня 2018 р.
Надійне джерело

До Книги пошани України увійшли представники Костянтинівського району

книга пошани

Відзнаки отримали восьмеро мешканців району

З метою гідного представлення світовій спільноті ділового потенціалу країни та для об’єднання української нації проводиться Міжнародний проект «Україна й українці - цвіт нації, гордість країни». У рамках проекту щорічно випускається Книга Пошани «Гордість України. Імена та здобутки».

Заключна частина VIII Міжнародного проекту відбулася у Києві.

На урочистому засіданні учасники проекту були відзначені орденом «Слава і честь», грамотою «За вагомий внесок у розвиток української державності» та Книгою Пошани. Так відзнаки отримали заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко; Новодмитрівський сільський голова Микола Яковлев; Торський сільський голова Тетяна Удовиченко; Миколаївський сільський голова Світлана Кіценко; директор СПП «Єлизавета», Почесний громадянин Костянтинівьского району Сосо Кюрджиєв; директор СТОВ «Злагода», депутат районної ради, Почесний громадянин Костянтинівського району Анатолій Поляцьковий; директор СТОВ «Урожай» Ольга Федорова; керівник ТОВ «Торецьке» Володимир Голованьов.

Книга Пошани видається з метою інформування спільноти про успіхи, досягнення і вчинки громадян нашої держави, які отримали почесні звання та нагороди в різних галузях та розповіді про людей, які своєю працею подають приклад, надихають на самореалізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #Костянтинівськийрайон #Книгапошани
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...