• Головна
  • Міфологеми та сучасність увійшли до книжки про Костянтинівку
культура
13:58, 11 березня 2018 р.
Надійне джерело

Міфологеми та сучасність увійшли до книжки про Костянтинівку

культура
Міфологеми та сучасність увійшли до книжки про Костянтинівку

Трансформації українського Сходу – вийшла збірка есеїв про міста Донеччини і Луганщини

Волонтери ГО Метамістовпродовж кількох місяців подорожували містами сходу України: зібраний матеріал увійшов до книжки на 378 сторінок. Окремий розділ присвячений Костянтинівці – є світлини різних районів міста, його історія (де згадується Склоград і кришталева чаша у Нью-Йорку), участь молоді у підготовці культурних проектів.

-До книжки увійшли есеї, статті, дослідження, які з’явилися після подорожі містами – чотирьох на Донеччині і двох на Луганщині. Ми досліджували, з одного боку,  простір, на який би і місцеві поглянули по-новому. З іншого – команда робила культурне мапування: що цікавить молодь, куди б вони пішли, що вважають культурою. У Костянтинівці нас вразила промислова зона, берег біля річки, де нині рибалять місцеві, - розповіла Віта Базан – координаторка проекту Метамісто.

Волонтери переконані, що трансформація, яка покладена в основу видання і яку власне вони побачили у містах Сходу, це те, що відгукнеться в недалекому майбутньому. Схід для себе кожен відкрив по-своєму.

-Я для себе побачила різний Схід: десь статична влада, десь більш активна громада, десь молодь більше ініціативи бере на себе, у деяких – підприємці. Це добре, що міста різні. Власне це і визначає їх подальший розвиток, - зазначила Віта Базан.

Незабаром видання передадуть у ті осередки громад, які були причетні до  проекту Метамісто”.Торік він був реалізований у Костянтинівці, Добропіллі, Покровську та Бахмуті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книжка #культура #Костянтинівка #Донеччина #Схід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...