![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
освіта
18:41, 20 січня 2018 р.
У понеділок до школи не йти – заклади освіти Костянтинівки призупинили роботу
освіта
Причиною відміни занять є розпорядження міського голови Костянтинівки. Через перевищення епідпорогу захворюваності на ГРВІ школярі не вчитимуться з 22 до 27 січня 2018 року.
Як повідомила Ольга Барабаш – керівник міського управління освіти, наздоганяти виконання навчальної програми школярі будуть за рахунок дистанційного навчання. Також призупиняють навчання позашкільні заклади – школа мистецтв, ЦДЮТ, ДЮСШ.
Дошкільні заклади освіти продовжать роботу у звичному режимі. Батьків просять не приводити до дитсадочків дітей, які мають навіть початкові ознаки хвороби, аби не заразити здорових малюків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...