• Головна
  • Костянтинівські школярі представлятимуть Донеччину на дебатах у Харкові
критичне мислення
22:39, 7 грудня 2017 р.

Костянтинівські школярі представлятимуть Донеччину на дебатах у Харкові

критичне мислення
Костянтинівські школярі представлятимуть Донеччину на дебатах у Харкові

8 грудня у Харкові на базі юридичного університету Ярослава Мудрого  відбудеться фінал всеукраїнського етап проекту Молодь дебатує. Попередні регіональні пройшли у Костянтинівці та Слов’янську. До Харкова приїдуть старшокласники з восьми регіонів України. Їхнє завдання – провести дискусію стосовно можливого доступу батьків до акаунтів дітей у соцмережах.

-Тему нам запропонували німецькі модератори проекту. Діти спочатку категорично не прийняли ідею, що батьки можуть читати їхню переписку, але ми стали розбирати ситуації. По-перше, їх переписка – це рівень культури, з одного боку, дитина має право на приватність, але з другого – вони неповнолітні, за них відповідають батьки, це і їхня безпека і тому числі. Врешті, діти погодилися, що не проти такої інновації, - розповіла психолог гімназії Станіслава Стасенко, яка з командою дітей поїде на фінальні змагання.

Проект Молодь дебатує реалізується за фінансової підтримки німецького уряду. Форму дебатів німці вважають однієї з продуктивних у тому, аби навчити суспільство критично мислити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дебати #Костянтинівка #молодь #критичнемислення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...