Мурал “Стеклоград” і новий публічний простір “The Most Fest” презентують костянтинівцям

У суботу, 23 вересня, мистецьке об’єднання​ Kickit Art Studio подарує містянам мурал. Костянтинівка, що раніше славилася своїм скляним виробництвом, зможе декодувати цей символ на стіні.

Мурал трансформує міф у сучасному вимірі та працює з концептом «крихкості», перетворюючи все на історію про «скляний світ» миру, рівноваги, гармонії, який може дати тріщину, надломитися​ ​будь-якої​ ​миті. ​Скло​ ​стає​ ​символом​ ​миру, ​який​ ​в​ ​наших​ ​руках, - кажуть організатори - команда проекту Метамісто: Схід”.

Місцем для нового простору обрали локацію на промзоні за адресою Шмідта, 20Б, біля річки Кривий Торець, де нині фактично майже закинута територія.

-Функціонально це буде рекреаційний простір для споглядання річки, вільний лекторій і, навіть, місце для рибаків. Простір про комунікацію природи і закинутих антропогенних артефактів - промзони. Ми хочемо створити просто зручний спосіб спуску до води, тим самим підштовхнувши до приводу підійти до неї ближче, освоїти цей простір, — команда проекту “Метамісто: Схід”.

О 12 годині на гостей чекає фестиваль їжі різних культур та публічні лекції. О 18 годині презентація муралу та виступи рок-гуртів.   

65 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов