Будувати щасливу школу навчалися учителі з Костянтинівки

Педагоги взяли участь у проекті Інтегральне лідерство в освіті

Впродовж кількох днів на тренінгу, який відбувся у Харкові, тридцять освітян з різних куточків України проходили навчання. З Костянтинівки на тренінг поїхали чотири педагоги. Говорили про емпатію, створення атмосфери довіри і  виховання щасливих учнів.

- Дитину можна виховати щасливою, коли учитель щасливий. Це важливо. Про щастя у  школі нам говорила людина, яка заснувала таку школу. Пранжала Дас – директорка Школи Щастя з Дубаї, де навчаються майже 2,5 тисячі дітей з понад 80 країн світу. Вони вимірюють цей показник щастя, постійно працюють над тим, аби і дитина, і учитель почувалися у школі щасливими. Мрію, що колись до цього дійде і Україна. З початку року я спробую запровадити такий підхід і на своїх уроках, хочу, аби після занять діти говорили про свої відчуття і потреби, - розповіла Вікторія Гонтаренко – методист Костянтинівського управління освіти, яка взяла участь у тренінгу.

Наступний етап навчань відбудеться у липні. У Києві педагоги пройдуть Школу інтегрального лідерства. Проект другий рік поспіль втілює у життя ГС Міжнародний інститут інтегрального розвитку”. Навчання проходять педагоги з різних куточків України.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов