![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
концерт
20:16, 27 квітня 2017 р.
У Костянтинівській школі мистецтв концертом відзначили здобутки за рік
концерт
![У Костянтинівській школі мистецтв концертом відзначили здобутки за рік У Костянтинівській школі мистецтв концертом відзначили здобутки за рік](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учні та педагоги продемонстрували на сцені свою майстерність
Звітний концерт – традиційна річ для школи мистецтв, зазвичай проводиться раз на рік. Але цього навчального року масштабний концерт проводили двічі впродовж навчального року – під час атестації закладу у грудні та у квітні. Учні багатьох відділень у цей день продемонстрували те, чого навчилися за рік. Зі сцени лунали вокальні композиції, діти грали на музичних інструментах, танцювали. Також виступав колектив педагогів, які у вільний від викладання час займаються творчістю і саморозвитком. На сцені виступили понад 200 чоловік.
Загалом у школі мистецтв навчаються 670 учнів, викладають понад 80 педагогів. За результатами атестації навчальний заклад набрав 534 бали з 547 можливих і здобув оцінку “з відзнакою”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...