Активісти Костянтинівки аналізуватимуть діяльність депутатів

Активісти Костянтинівки аналізуватимуть діяльність депутатів

Містян запрошують на круглий стіл «Аналіз рівня ефективності місцевого самоврядування Костянтинівки».

Цей захід за ініціативи руху «Сильні громади» пройде завтра, 15 березня 2017 року у Костянтинівці.  Мешканцям міста презентують цікавий звіт. При його складанні була використана методологія “Ефективність роботи місцевого самоврядування”, яка складається зі 166 параметрів. Структура методології містить унікальний набір індикаторів, розроблених на підставі як вимог законодавства України, так і ефективних практик взаємодії громад і місцевого самоврядування.
Дослідження проводилося у 16 містах Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей.

На заході чекають активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, журналістів, органів державної влади та місцевого самоврядування. Їм координатор руху «Сильні громади» по Костянтинівці Вікторія Омельченко розповість про  наявність, доступність та актуальність інструментів взаємодії влади та громади,стан впровадження та реалізації концепції енергоефективності, відкритості та прозорості бюджетного процесу.
Крім того, під час круглого столу відбудеться презентація та обговорення результатів аналізу діяльності Костянтинівської міської ради за зазначеними напрямками з метою визначення конкретних проблем та знаходження оптимальних шляхів їх вирішення за допомогою об’єднання зусиль влади і громади.

Захід відбудеться 15 березня з 16.00 до 18.00, у міській бібліотеці (б. Космонавтів, 11)

сильнігромади депутати Костянтинівка аналізроботи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі