Громадська рада у Костянтинівці почала свою роботу

Громадська рада у Костянтинівці почала свою роботу

На першому засіданні обрали голову і усіх розподілили по комітетах   

До новоствореної Громадської ради при виконкомі увійшли 39 містян, що представляють різні громадські організації. На своєму першому засіданні 6 березня більшістю голосів обрали голову ради – Лілію Мірошниченко – голову ГО Український інститут антикризового менеджменту. Заступником став активіст, голова ОСББ Ярослав Маланчук. Також за власним бажанням усі присутні розділилися по чотирьох напрямках роботи – економіка, комунальна сфера, дотримання законності, освіта і культура. Більшістю голосів вирішили виключати з членів ради за два прогули без поважних причин.

- На наступному засіданні ми маємо затвердити план роботи на рік, запросити також до кожного відділу керівників міста, разом плануємо проводити обговорення, слухання, круглі столи  - усе, аби робота Громадської ради була конструктивною. Сподіваємося на співпрацю з виконкомом, - наголосила керівник ГР Лілія Мірошниченко.

Громадська рада при міському виконкомі обирається на два роки. Дане утворення є консультативно-дорадчим органом місцевої влади і передбачає залучення громадян до вирішення важливих питань життя міста. Це вже другий склад громадської ради, перший було створено у 2015 році. Нині склад ради суттєво оновився.

місцевавлада громада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі