26 червня, близько 05:00 російські війська вкотре атакували Краматорськ, внаслідок чого без газопостачання залишаються 310 абонентів. Про це повідомив «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».
Російський безпілотник вдарив по району багатоквартирної забудови. Пошкоджено автомобілі, припарковані у дворі житлового будинку, а також ввідний газопровід (колектор), який забезпечує розподіл газу до будинку.
Під час обстеження мереж газовики також виявили, що невідомі самовільно перекрили запірну засувку в одному з будинків по вулиці Парковій. В «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» зазначають, що такі дії є небезпечними, адже будь-яке стороннє втручання в роботу системи газопостачання може призвести до аварійних ситуацій.