Сили оборони України продовжують зачищати Костянтинівку на Донеччині від ворожих одиниць живої сили.
Як повідомляє Східний Варіант, про це розповів тимчасово виконуючий обов'язки заступника командира 19-го армійського корпусу Юрій Мадяр в ефірі Суспільного.
"Вони бігають, вони вже деморалізовані. Є, звичайно, які пробують відстрілюватися, але в основному південь Костянтинівки вже мінімум військовослужбовців противника. Ми їх там зачистили. Зараз починаємо проводити деякі заходи для того, щоб знищити військовослужбовців противника в самій Костянтинівці, в центральній і західній частині. Їх там небагато. Ми всі знаємо, де вони є, тому ми їх, звичайно, знищимо", — каже Юрій Мадяр.