В Костянтинівській школі №16 з’явився манекен-тренажер для штучного дихання «Максим»

Вчора Костянтинівська школа №16 отримала посилку з медичним обладнанням. Гроші на нього зібрали  на краудфандинговій платформі.

На уроках з медико-санітарної допомоги учні зможуть вчитися не тільки теоретично, а практично надавати першу домедичну допомогу. У цьому їм допоможе манекен-тренажер серцево-легеневої і мозкової реанімації «Максим І-01».

За допомогою манекена можна проводити:

Непрямий масаж серця.

Штучну вентиляцію легень двома способами.

Накладання пов’язок, джутів і шин.

Транспортування потерпілого.

Вага тренажера – 9 кг, ціна - 31 256 гривень.

У комплекті з «Максимом» йшли гігієнічні маски на обличчя, спортивний костюм та взуття.

«Ідея купити манекен з'явилася ще навесні. Проблема була дістати на це гроші. Мені запропонували написати проект. Згодом зібрати гроші на його втілення на   краудфандинговій платформі. Тренінги по написанню проектів я, моя колега Олена Бочкарьова, учениці школи Анна Вороненко і Арина Цілих пройшли в просторі "DRUZI". Ми написали проект "Знаємо. Вміємо. Діємо". Куратори освітньої програми "Сходини" підтримували нас та корегували проект в процесі його створення. В результаті ми отримали бажане, зібрали потрібну суму і вчора отримали перші посилки. Учні в захваті. Манекен їм подобається. Вчора дівчата 11 класу самі його зібрали і провели фотосесію» - розповіла Ірина Тесленок.

Також отримали медичні ноші вартістю в 1960 гривень.

«Раніше ми використовували підручні матеріали. Тепер маємо справжні медичні ноші. Вони допоможуть не тільки на уроках Медико-санітарної допомоги та Цивільного захисту, а у підготовці до гри «Джура», в якій наша школа бере участь» - Ірина Тесленок.

Отримали перев’язувальні матеріали фіксуючі шини, бинти, джгути, медичні маски, рукавички,аптечку.

Чекають ще одну посилку. В ній буде набір «Імітатор ран», у набір входять 16 силіконових накладок,  вартістю близько 8 тис. гривень. Разом з "Імітатором ран" чекають турнікети (сучасні джгути) та термоковдри.

«Після того як ми отримаємо все обладнання, то почнемо проводити практичні заняття з учнями та майстер-класи з батьками та персоналом школи. Знати в теорії це одне, а застосувати на практиці інше» - зізналася Ірина Тесленок(вчителька 16 школи).

«Я вважаю участь у цьому проекті – це гарна можливість наповнити класи навчальним матеріалом. Дітям цікаво і вони краще запам’ятовують. Я думаю, що ми на цьому не зупинимося і будемо писати інші цікаві та корисні проекти» - Ірина.