• Головна
  • Після російської атаки 300 абонентів залишилися без газу в Краматорську
21:31, Вчора

Після російської атаки 300 абонентів залишилися без газу в Краматорську

Газ

Газ

26 червня, близько 05:00 російські війська вкотре атакували Краматорськ, внаслідок чого без газопостачання залишаються 310 абонентів. Про це повідомив «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

Російський безпілотник вдарив по району багатоквартирної забудови. Пошкоджено автомобілі, припарковані у дворі житлового будинку, а також ввідний газопровід (колектор), який забезпечує розподіл газу до будинку.

Під час обстеження мереж газовики також виявили, що невідомі самовільно перекрили запірну засувку в одному з будинків по вулиці Парковій. В «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» зазначають, що такі дії є небезпечними, адже будь-яке стороннє втручання в роботу системи газопостачання може призвести до аварійних ситуацій.

730321374 1048496354364588 9061709193903088612 n

730321374 1048496354364588 9061709193903088612 n

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://novosti.dn.ua
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити