• Головна
  • На південні підступи до Костянтинівки тисне ворог
08:53, 24 червня

На південні підступи до Костянтинівки тисне ворог

<em>Зруйнована ворогом Костянтинівка. Скрін з відео "DEVOTIONEM RADICES".</em>

<em>Зруйнована ворогом Костянтинівка. Скрін з відео "DEVOTIONEM RADICES".</em>

Армія рф продовжує тиснути на південні підступи до Костянтинівки та активно працює по будь-яких виявлених осередках українських захисників.

Про це 23 червня повідомив український репер і військовослужбовець з позивним "Мучной".

Так, ворог завдав ударів по наших українських ізольованих групах у мікрорайоні Червоне Містечко. Також ворожа артилерія відпрацювала по приватній забудові південніше, намагаючись ускладнити утримання позицій та пересування наших підрозділів.Одночасно фіксувалися спроби інфільтрації противника південніше мікрорайону Новоселівка.

"Ворог намагається просочуватися малими групами, використовуючи забудову та складний рельєф місцевості для прихованого висування. Втім, наші козаки своєчасно виявили рух рашистів і ліквідували їх ще до того, як ті змогли закріпитися або створити нові проблеми на ділянці", — зазначив "Мучной".

Він додав, що ситуація залишається напруженою, ворог продовжує шукати слабкі місця в обороні та перевіряти реакцію українських захисників на різних відтинках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://v-variant.com.ua
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити