• Головна
  • Під санкціями РНБО перебувають дев’ять компаній на Донеччині
09:06, 29 вересня

Під санкціями РНБО перебувають дев’ять компаній на Донеччині

Нині в Україні 197 компаній перебувають у санкційному списку Ради національної безпеки і оборони та мають обмеження станом на середину вересня 2025 року. На Донеччині таких підприємств дев’ять.

Про це йдеться в аналітиці “Опендатабот”, пише Антикризовий медіа-центр.

Найбільше санкційних компаній зафіксовані у Києві — тут понад половину фігурантів списку: 112 підприємств. Значно менше у регіонах: в Одеській області — 17, у Львівській — 12, у Чернівецькій та Донецькій областях — по 9.

Найчастіше під санкції потрапляють компанії, які працюють у сфері: гуртової торгівлі – 31%; будівельних робіт – 9,6%; інформаційних послуг та медіавиробництва – по 4,1%; організатори азартних ігор – 3,6%.

Понад половину санкційних компаній, 103, мають строк обмежень до 2027 року. Десяти підприємствам визначили обмеження до 2026 року, ще 40 — до 2034-го. Безстроково перебувають під санкціями 28 компаній. Ще для 7 обмеження діють аж до 2073 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити