
22:56, Вчора
Понад 8 260 людей залишається у Костянтинівці

<em>Наслідки російського удару по Костянтинівці 2 серпня. Фото: Донецькоблгаз</em>
Ворог кожного дня обстрілює Костянтинівку на Донеччині.
Як повідомляє Східний Варіант, про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" на ICTV розповів начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
"Люди виїжджають з області. Так, якщо у нас було місяць тому виїжджало по 300-400 людей, зараз виїжджають 600-700 людей", пояснив Вадим Філашкін.
У Покровську залишається близько 1370 людей, в громаді критична ситуація
В місті на Костянтинівка залишилася вісім тисяч двісті шістдесят одна людина.
"Працюють, органи влади знаходяться на місці, працюємо, допомагаємо нашим людям в напрямку евакуації, ну без підрозділів поліції та підрозділів ДСНС евакуація була б майже неможливою. Ворог кожного дня менше десяти авіабомб на це КАБ двісті п'ятдесятий. Я вже не говорю про FPV-дрони, ствольну артилерію. Майже все місто Костянтинівка потрапляє під обстріл, так само, як і вся громада". — наголосив Вадим Філашкін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:56
Вчора
15:44
Вчора
11:00
Вчора
20:25
4 серпня
10:31
4 серпня