• Головна
  • Російська атака знищила останній автозаправний комплекс мережі ОККО у Костянтинівці
21:09, 30 травня

Російська атака знищила останній автозаправний комплекс мережі ОККО у Костянтинівці

Російська атака дронами знищила останній АЗК мережі ОККО у Костянтинівці Донецької області

Останній автозаправний комплекс мережі ОККО у Костянтинівці знищила російська атака

Останній автозаправний комплекс мережі ОККО у Костянтинівці знищила російська атака

Мережа автозаправних комплексів ОККО повідомила, що внаслідок російської атаки дронами було знищено останній АЗК компанії у Костянтинівці Донецької області. Про це повідомила пресслужба ОККО у соцмережі X (Twitter).

"Той, що попри щоденні обстріли КАБами та ракетами, продовжував працювати й заправляти. Який ще донедавна був острівком спокою та місцем сили для багатьох місцевих, а особливо для наших захисників і захисниць", – написала пресслужба компанії.

В ОККО наголосили, що увесь персонал автозаправного комплексу залишився живий.

"Дякуємо колегам, які тримали цей АЗК до останнього. Ви – люди неймовірної сили та витримки. Віримо, що повернемось і відбудуємо", – додали в ОККО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...