• Головна
  • Камери на трасі Київ — Чоп: що потрібно знати водіям у 2025 році
Новини компаній
08:30, 1 травня

Камери на трасі Київ — Чоп: що потрібно знати водіям у 2025 році

Новини компаній

Траса Київ–Чоп — одна з найзавантаженіших автомагістралей країни. Через інтенсивний рух тут особливо активно працюють автоматичні камери для фіксації порушень. Видання FinanceNews рекомендує при плануванні подорожей цією трасою знати, де на ній розташовуються камери фіксації швидкості авто та які правила діють на різних ділянках.

Де розташовуються камери на трасі Київ — Чоп

На українських дорогах камерна система фіксації контролює не лише перевищення швидкісних обмежень, а й порушення правил руху та зупинки на смугах для громадського транспорту. Камери на трасі Київ — Чоп (карта) встановлюються хаотично на всій протяжності автомагістралі, а допустима швидкість руху різних видів транспортних засобів варіюється залежно від ділянки: від 50 км/год до 110 км/год.

Серед них:

  • 110 км/год — 46 км, 49 км, 66 км, 94 км, 97 км, 158 км, 174 км, 230 км;
  • 90 км/год — 447 км;
  • 70 км/год — 21 км;
  • 50 км/год — 490 км, 554 км, 555 км, 127 км, 528 км, 685 км, 447 км, 552 км, 523 км, 439 км, 541 км, 510 км, 772 км, 780 км.

У деяких населених пунктах, де це дозволяють дорожні умови, швидкісний ліміт можуть підвищити за погодженням із поліцією.

Як функціонує система фіксації порушень на трасі

Фіксація порушень здійснюється за допомогою стаціонарних приладів контролю. Камери виявляють порушення, при цьому автоматично фотографують все, що відбувається на дорозі, та роблять відеозапис.

Комплекси встановлюють на найнебезпечніших ділянках — там, де часто трапляються ДТП. Це можуть бути автошляхи державного значення, місцеві дороги у містах та інших населених пунктах.

Як працюють комплекси фіксації

Камери реагують на перевищення встановленого ліміту більше ніж на 20 км/год. При визначенні факту порушення додатково враховується допустима похибка роботи обладнання — до ±3 км/год.

Що робити у випадку отримання штрафу

Штраф за перевищення швидкості фіксується автоматично, без залучення водія. Постанова формується без участі особи, яку притягають до відповідальності.

Якщо протягом 10 днів штраф не сплатили із 50% знижкою, постанова надсилається у друкованому варіанті на адресу реєстрації власника автомобіля. Для авто на іноземній реєстрації документ можуть вручити безпосередньо на кордоні.

Штрафи можна оплатити через QR-код, додаток "Дія", електронний кабінет водія або банківські сервіси. Сплата протягом 10 днів дає 50% знижку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...