• Головна
  • Понад 4 тисячі громадян працевлаштувала з початку року донецька обласна служба зайнятості
14:18, 12 червня

Понад 4 тисячі громадян працевлаштувала з початку року донецька обласна служба зайнятості

Донецька обласна служба зайнятості активно працює над виконанням своєї головної мети – допомоги у працевлаштуванні всім, хто цього потребує. Адже зараз кожен працюючий українець, кожне новостворене робоче місце наближують нашу спільну перемогу.

Про це повідомляє Донецька обласна служба зайнятості.

В регіоні ефективно реалізуються урядові програми, спрямовані на створення робочих місць, працевлаштування пошукачів роботи та розвиток підприємництва. У своєму прагненні бути максимально клієнтоорієнтованими фахівці служби зайнятості області постійно удосконалюють свої послуги.

Ключові результати і досягнення обласної служби за перші 5 місяців 2024 року:

Надано послуг 13,6 тис. особам.

1,4 тис. роботодавців надали інформацію про 4,6 тис. вакансій.

Працевлаштовано 4,1 тис. громадян.

Проходили навчання 1,2 тис. безробітних.

76 жителів регіону отримали мікрогранти, а 6 – ветеранські гранти у рамках урядового проєкту “єРобота» «Власна справа”. Завдяки цим грантам буде створено 165 нових робочих місць, 112 з яких вже функціонують.

Працевлаштовано 91 безробітну особу з компенсацією єдиного внеску або заробітної плати. Загальна сума виплат склала майже пів мільйона гривень.

110 роботодавців, які працевлаштували 207 внутрішньо переміщених осіб (ВПО), отримали компенсацію на суму 3367,9 тис. грн.

22 робочих місця для осіб з інвалідністю обладнано за рахунок коштів, наданих роботодавцям у вигляді компенсації. Загальна сума компенсацій склала 1380,5 тис. грн.

Майже 6,7 тис. безробітних долучено до “Армії відновлення”. На оплату їх праці за участь у суспільно корисних роботах перераховано понад 40 млн грн.

237 учасників бойових дій та 3 особи з інвалідністю внаслідок війни проходять навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ в рамках експериментального проєкту.

314 осіб, у тому числі 140 ВПО, отримали ваучери на навчання.

За ініціативи Донецького обласного центру зайнятості та підтримки Донецької облдержадміністрації розроблено та впроваджено чат-бот у Telegram “Єдине вікно: помічник ВПО”. Сервіс об’єднує у собі усю корисну інформацію для ВПО, забезпечує цілодобовий доступ до актуальних даних і дозволяє за допомогою будь-якого гаджета швидко знайти необхідну інформацію з широкого кола питань.

Служба зайнятості Донеччини продовжує концентрувати зусилля на допомозі ВПО, учасникам бойових дій, людям з інвалідністю, молоді, а також на диджиталізації більшості своїх послуг та налагодженні співпраці з міжнародними партнерами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтинівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...