• Головна
  • Нагороди на чемпіонаті України з триатлону отримали спортсмени з Краматорського району
23:24, 5 червня

1-2 червня відбувся чемпіонат України з триатлону на суперспринтерській дистанції, що зібрав понад 100 учасників у вікових групах дорослі, молодь, юніори та юнаки. Змагання в місті Львів включали у свою програму 300 м плавання, 8 км велоперегонів і 2 км бігу. Триатлети зі Слов’янська вибороли 6 особистих нагород, а також мають дві командні відзнаки – за перше місце серед юнаків і третє серед жінок.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Іван Шевченко переміг серед молоді та став срібним призером у чоловічій віковій категорії.

Юліан Дем’янов відзначився «бронзою» серед чоловіків.

Кіра Агафонова посіла третє місце серед юніорок.

У категорії юнаки срібну медаль здобув Захар Цівковський, бронзову – Гліб Якубець.

Новим найближчим випробуванням для команди триатлетів Донецької області стануть національні змагання в селі Бояни, що заплановані на 11-12 червня – чемпіонат України на спринтерській дистанції та чемпіонат України з естафети-мікст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію