![](https://s.06272.com.ua/section/logo/upload/pers/163/logo.png?20240727)
10:18, 24 травня
Роботу освітніх консультаційних пунктів через безпекову ситуацію призупинили на Донеччині
![дистанційне навчання діти школярі школа учні дистанційне навчання діти школярі школа учні](/dist-assets/images/cap.jpg)
дистанційне навчання діти школярі школа учні
У зв'язку з погіршенням безпекової ситуації, на Донеччині призупинили роботу освітніх консультаційних пунктів.
Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Очільник області звернувся до всіх організацій, які надають освітні послуги в області: приватних закладів, громадських організацій та благодійних фондів з рекомендацією тимчасово перейти на онлайн-формат роботи.
"Пам’ятайте, що безпека ваших вихованців – це ваша пряма відповідальність. Будь-яке скупчення людей, особливо дітей, може становити загрозу для їхнього життя, тож не ігноруйте цю проблему", — дописали в адміністрації.
Крім того, там висловили подяку міжнародним донорам, які облаштували освітні пункти в укриттях. Ці пункти допомогли захистити дітей та місцевих жителів, і після стабілізації ситуації, за словами Філашкіна, вони знову будуть використовуватися за призначенням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
24 липня
09:06
24 липня
ТОП новини
live comments feed...