• Головна
  • 17 медалей на чемпіонаті України з кікбоксингу здобули спортсмени Донеччини
14:55, 22 травня

17 медалей на чемпіонаті України з кікбоксингу здобули спортсмени Донеччини

На чемпіонаті України з кікбоксингу WKA спортсмени Донеччини здобули 17 медалей. Місто Дніпро прийняло чемпіонат України з кікбоксингу WKA серед усіх вікових категорій, що зібрав 100 учасників із 5 регіонів і столиці держави.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Донецьку область представили спортсмени з Мирнограду та Покровська, які змагалися в різних видах – від боїв на татамі до більш жорстких контактних поєдинків у ринзі.

Кікбоксери Донеччини вибороли низку нагород різного ґатунку та посіли за підсумками командної першості другу сходинку.

Результати юнаків:

– Ілля Боровіков – 1 місця в категорії 30 кг у лоу-кік і семі-контакт;

– Руслан Жидков – 1 місця в категорії 38 кг у лайт-контакт і семі-контакт;

– Максим Кулябкін – 1 місця в категорії 37 кг у фул-контакт і лоу-кік;

– Федір Сизоненко – 1 місце в К-1 і 2 місце в лоу-кік у категорії 58 кг;

– Михайло Коваленко – 1 місце в лоу-кік та 2 місце у фул-контакт у категорії 34 кг.

Здобутки юніорів:

– Павло Саприкін – 1 місця в категорії до 60 кг у лайт-контакт і кік-лайт;

– Ганна Юрова – 1 місця в категорії до 63 кг у лайт-контакт і кік-лайт;

– Поліна Удовік – 2 місце в кік-лайт, 3 місця в лайт-контакт і семі-контакт у категорії 54 кг.

Підготували спортсменів Донецької області до чемпіонату України з кікбоксингу WKA тренери Євген Андрусенко і Артем Пятихатка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію