• Головна
  • Бронзу молодіжного чемпіонату Європи здобула боксерка з Костянтинівки Єлизавета Безверхня
23:39, 15 квітня

З 2 по 15 квітня в місті Пореч, у Хорватії відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді.

Про це повідомляє управління фізкультури і спорту Донецької ОВА.

За підсумками збірна Україна посіла тут перше загальнокомандне місце з 22 медалями: 8 золотими, 8 срібними та 6 бронзовими.

Одну з нагород до національної скарбнички принесла 17-річна Єлизавета Безверхня з Костянтинівки — студентка першого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменка змінного складу відділення боксу Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2024 рік.

У ваговій категорії 81 кг Єлизавета стала бронзовою призеркою. Вона перемогла суперницю з Румунії та в півфіналі поступилася представниці Польщі.

Завдяки цьому виступу Безверхня виконала норматив майстра спорту України.

Тренерами боксерки Донеччини є Андрій Бичков і Денис Харькін.

У 2023 році Єлизавета Безверхня виграла чемпіонати України серед юніорок та молоді, а також була бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію