• Головна
  • Особисту першість на чемпіонаті з шашок виграла спортсменка з Краматорська
19:31, 1 квітня

Особисту першість на чемпіонаті з шашок виграла спортсменка з Краматорська

Особисту першість на чемпіонаті з шашок виграла спортсменка з Краматорська, фото-1

22-24 березня відбувся відкритий чемпіонат громадської організації “Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна»” з шашок серед дорослих, що в режимі онлайн зібрав 72 учасників із 13 областей і столиці держави.

У загальнокомандному заліку шашкісти Донеччини посіли 3 місце. Від Донецької обласної організації ФСТ «Україна» виступила збірна, до якої увійшли Лілія Габайдулліна, Вікторія Деменюк, Андрій Калюжний, Сергій Кірсанов та Олександр Честа. Представником команди був президент ГО «Донецька обласна федерація шашок» Віктор Рокіщук.

Лілія Габайдулліна з Краматорської громади виграла особисту першість серед жінок.

У змаганнях серед чоловіків Андрій Калюжний посів дев’яте місце, Сергій Кірсанов став десятим, Олександр Честа – дванадцятим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію